Czy można żyć bez żadnych stresów i prowadzić organizację bez formalności?

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że możesz żyć bez zbędnych stresów, leków, możesz żyć bez poczuć typu żal, samotność, typu zgorzknienie albo typu nieświadoma eutanazja, w której w tym momencie znaleźliśmy się jako naród, który właśnie został otruty, otumaniony i zasypiamy na wielu poziomach , w wielu wymiarach życia. Jeżeli tak było mamy tą świadomość już teraz i mamy nie tylko dowody, bo można powiedzieć, że żeby określić czy ktoś ukradł to wystarczy powiedzieć, że zginęło i wiemy kto to zabrał, ale czy można tak naprawdę ukraść od złodzieja? Nie. Jego właściciel, on zawsze jest ten sam, a my przecież nigdy nie straciliśmy naszej zguby, ale widzimy dookoła markety, które trują nasze dzieci, które trują nasze organizmy i później chorujemy przez to, my widzimy kto je wpuścił, ale też nieświadomie albo działał w jakiś inny sposób świadomie sterowany.

Tak czy siak jest to bezprawne, jest to pozbawione jakiejkolwiek, jakiejkolwiek mocy prawnej, w związku z tym ono cały czas tu jest. Zobaczcie są supermarkety, do wzięcia, do wzięcia, przecież trują, przecież wjechały tu nielegalnie. Tak samo media, tak samo 5G, wjechało tu nielegalnie, to jest do wzięcia, nasze narodowe i truje i zabija naszych bliskich, rozumiecie? Dlatego my nie musimy rozmawiać w kategoriach, że tego nie ma, że to jest niedostępne. Nie, to wszystko jest dostępne, bo to wszystko jest nasze, chodzi o to, że człowiek, który nie rozumie, nawet banki 97% kwoty zapisywały sobie po prostu i wysyłały ludziom kredyty, żeby później ściągać z nich ratalnie po prostu jakieś pieniądze i bogacić się, a z trzeciej strony, żeby uzależniać kogoś od spłaty, czy tak naprawdę wprowadzać w pozorne, bezprawne zobowiązania. Bo nie ma żadnych zobowiązań, dlatego, że te twory są nielegalnie działającymi na terenie naszego kraju i to też trzeba jasno powiedzieć, że wszystkie banki, wszystkie jednostki, wszystkie instytucje tzw. są bezprawne, one mają odpowiedniki swoich firm, które notabene rzekomo kontrolują, bo nie można kontrolować czegoś co jest bezprawne, bo to z natury rzeczy jest też bezprawne.

To też trzeba jasno powiedzieć, powiedzieć po prostu prawdę, dlatego to wszystko jest nasze, zobaczcie dookoła, bo jest bezprawne. Wszystkie znaki, które nam ukradziono, nazwy, które nam ukradziono, technologie, które nam ukradziono, to wszystko jest czymś, co jest nasze, bo nie można ukraść od złodzieja. Z drugiej strony czy złodziej był świadomy, bo przecież to poszło na naszej energii, czyli tak naprawdę na pewne rzeczy się zgodziliśmy, ale to nie była zgoda w żaden sposób prawnie przeprowadzone, bo nie można się zgodzić tylko wyłącznie z umysłu, który wcześniej został, tak jak powiedziałem, otruty, otumaniony, czy usypiany wielokrotnie na wielu poziomach, uwiedziono wcześniej, podszyto się, to trzeba jasno powiedzieć i to też jest bezprawne, bo od razu z intencji to nie jest prawda, to jest fałsz, to jest kłamstwo, to trzeba tępić, tępić dlatego, że to nawet nie jest ludzkie zachowanie, ludzkim zachowaniem jest bycie prawdą, bycie miłością, bycie wdzięcznością tego kim jesteśmy jako istoty żywe, z duszy i ciała, więc ta dusza jest najważniejsza, czyli po prostu nasz duch, którym też jako zbiorowość, naród, świadomość jesteśmy  połączeni. Nie przyznajemy się do naszego ducha? A dlaczego? No właśnie być może dlatego, że Bóg nie był ponad religiami, tylko religie zdominowały nasze myślenie, ale po co? Przecież to Bóg stworzył świat i wystarczy uprościć to, tak samo mamy Matkę Ziemię, która nas karmi, a nie supermarkety.

To ten rolnik, który został obnażony bym powiedział z honoru i zaczął nawozy siać, to też przez nas, to też nie jest nasza wina, to jest wina tego systemu, tych wszystkich uwarunkowań które na nas wpływały od samej szkoły i teraz możemy to zrozumieć, jeżeli nie wiemy czemu nie możemy przemóc się żeby  w ten sposób myśleć codziennie to to jest właśnie to co nam zrobiono. Powiem wam więcej mamy język zmieniony tak, żebyście nie poznali języka, którym normalnie nasi przodkowie mówili, a który był językiem natury. Oni się bali naszego języka, dlatego że ten którym teraz mówimy w niskich wibracjach do których właśnie nas doprowadzają przez 5G albo poprzez różnego rodzaju formy represji, mówienia, że jesteśmy ich niewolnikami, tworzenia różnego rodzaju strachów, lęków i innych rzeczy i mówienia o tym głośno, wcześniej kinematografii i gier komputerowych, w których dzieci zabijają się nawzajem.

Zobaczmy, to nie jest nasza wina, że do tego dopuściliśmy, to było wcześniej zaplanowane i zorganizowane przez korporacje, korporacje biznesowe, religijne i systemowe, medialne, różnego rodzaju powiązania mafijne. I to wszystko tak naprawdę jest garstka, tylko garstka, tych którzy nic nie mogą zrobić dlatego, że jeśli odbierzemy im własną wolę, którą mamy i pozbędziemy się narzędzi, które wykorzystywali do tego, żeby nas zniewalać, otumaniać, truć i usypiać. I wyjdziemy z jasnym postulatem i dużymi akcjami, które zwiększą naszą świadomość i tą siłę, którą możemy mieć mówiąc właśnie tak wszędzie z pozytywną wibracją i przede wszystkim z programami, które mamy dla wszystkich już zainspirowane po to, żebyśmy nie musieli szukać, to każdy który tutaj jest ma coś w sobie takiego, kim może być, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, dlatego, że to można odkryć tymi warsztatami i inicjatywami, które momentalnie, bardzo szybko podniosą nas z kolan.

No i przede wszystkim z drugiej strony bardzo ważna nasza energetyka, nie powiedziano nam, że mamy też energetycznie zbudowane nasze ciało i też jesteśmy w stanie się nauczyć tego w jaki sposób odczytywać je i w jaki sposób też zakodowano nas nie biorąc pod uwagę tego, że nie tylko mówimy, ale mamy też energię tego co mówimy, w jaki sposób się wypowiadamy do kogo, więc szybko odbudować nasze rodziny i zacząć zamieniać te smutki, lęki, żale i wszystkie inne poczucia na to co kiedyś mieliśmy jako nasi przodkowie, czyli spokój, czyli satysfakcja, czyli zachwyt, czyli sukces, sukces bycia kimś, kim jesteśmy czyli człowiekiem żywym z duszy i ciała, satysfakcje z tego, zachwyt i błogość bym powiedział z tego płynącą, dlatego, że to są programy, które obejmują wszystkie dziedziny naszego życia, my to już robimy, zobaczcie ile jest ugrupowań, które tylko wystarczy połączyć, te wszystkie narzędzia już są.

Ludzie tak mocno się obudzili, że nawet nie zdajecie sobie sprawy, tylko trzeba sięgnąć do korzeni, sięgnąć do tego, że jesteśmy Lachami, Laszkami, Laszczkami, że wszyscy którzy tutaj jesteśmy razem z innymi narodami to są Polachy, czyli ludzie, którzy zbudowali ten świat, od którego nazwy pochodzą od Hiszpani po Japonie, Trójmorze po Egipt aż, tam wszędzie byliśmy, ponad 10 tys. lat, tego nigdy w szkole nam nie powiedziano, a w związku z tym też jest bezprawne i to też powoduje, że człowiek nie ma tego wewnętrznego poczucia, że jest godny, a to też jest bezprawne, odbieranie komuś godności, a tą godność mamy jako ludzie.

I tą godność mamy jako ludzie po to, żeby być rodziną, no bo po co innego, być człowiekiem, być społecznością, narodem. Więc zobaczcie tutaj nie mamy o czym rozmawiać, tamtych uwarunkowań już nie ma, one przeszły, przeszły za nas, to była wojna, to była walka, to był dla wielu krzyż, ale zmartwychwstaliśmy wszyscy, jako naród , dlatego, że zobaczyliśmy tego trupa, a ten trup to jest po prostu korporacja albo system powiązanych korporacji. Więc tego trupa trzeba zdjąć żeby zatrzeć chociażby zakłamanie słowa, które zostało nam narzucone, bo jak poranimy się i krew nam skrzepnie, to jest ta prawdziwa skrzepa, którą mężczyźni mają wewnątrz, to z czego ściągaliśmy według słownika, z trupa, zobaczcie to teraz pokażemy im tego trupa, bo właśnie oni sami zobaczyli tym lustrem, czym ten system, powiązane systemy korporacyjne są. Bo my jesteśmy ludźmi żywymi. Lachy My.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *