Ogólnopolskie Zrzeszenie Niezależnych Psychologów i Terapeutów

Ogólnopolskie Zrzeszenie Niezależnych Psychologów i Terapeutów

Zrzeszenie otworzyliśmy po to, żeby pokazać skalę, bo każdy wie, że jest problem, że jest sterowanie umysłem. Każdy wie, że są te rzeczy, którymi się posługujemy, czyli telefony, komputery, w jakiś sposób skanowane, pobierane od nas informacje, dane, tzw. RODO i inne rzeczy stosowane na nas wieloraki sposób, każdy o tym wie, każdy gdzieś o tym słyszał, może nie każdy, ale też jesteśmy w stanie szybko pomnożyć się tą informacją, tylko nie ma sensu się nią mnożyć. Powiem szczerze, że chodzi tutaj bardziej o to, co robi to, co nazywamy sztuczną inteligencją, która w tym momencie na nas wpływa i w jaki sposób, dlatego właśnie tą skalę tego chcieliśmy pokazać i to zorganizowanie. To teraz wyobraźmy sobie jedną bardzo ważną rzecz, że mamy do dyspozycji wszystkie socjotechniki i psychologiczne zbadane, jeszcze psycholodzy, cała psychologia oparta notabene na często bardzo nie dobrych, bardzo złych liderach nauki bym powiedział, czyli pogubionych po prostu psychologach, nazwanych później i jeszcze wrzuconych. Cały system został oparty tak naprawdę o to by nas zbadać i później żeby nas kontrolować i później żeby nas niewolić. I dlatego nie ma sensu o tym rozmawiać, bo to jest prawda, tylko nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, jak poważna to była skala, na jakim etapie, na jakiej głębokości i w ilu wymiarach zostało to zorganizowane po to, żebyśmy chodzili jak te zegarki, żeby badania nawet nas nie ruszały, które mówią o tym, że 95% komunikatu, 95% decyzji świadomych jest nam po prostu zabierane, wrzucana do jakiegoś po prostu wora, z którego ktoś na naszej wolnej woli robi coś innego, po to żeby było dla nich więcej, czego? Pieniędzy. Czego? Władzy. Czego? Satysfakcji, że nas w jakikolwiek sposób gnębi albo cokolwiek innego robi, nazwijmy to po imieniu albo nas okrada i śmiejąc nam się w twarz. Przecież mamy to teraz i widzimy tą grupę po prostu, nazwę nieświadomych, jasne powie nieświadomych, łącznie z lekarzami, którzy dokonują w tym momencie aktów, ludobójstwa, czy też nawet psychologów terapeutów, którzy wcześniej tego nie zobaczyli, którzy jako naukowcy, gdzieś tam sprzyjali nawet pewnym ruchom, nazwijmy to po imieniu.

Nauczyciele również nieświadoma grupa, przecież szkoły od lat służyły, aby zniewalać nasze dzieci, nas samych, naszych rodziców, nieświadomie. Dlatego nikt nie ponosi winy, nikt, ale ponosi tego odpowiedzialność, ciężar, tylko, że ciężar akurat spadł na nas, na tych którzy najbardziej ucierpieli, którzy najwięcej poświęcili, którzy są tutaj, są po prostu tutaj i walczą o tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, tych którzy być może stoją obok nas po to, żeby nas w jakiś sposób nadzorować albo cokolwiek robić, ale zobaczcie oni też nie wiedzą, też nie są świadomi, oni tu przyszli naprawdę bez własnej woli, sterowani jakimś po prostu tworem, który sam siebie nie do końca rozumie, bo siebie nie czuje, bo nie może czuć, bo tylko z czucia można powiedzieć, że jest się człowiekiem i tylko tyle. Jak się nie ma w sobie prawdy to się nie ma w sobie prawdy, ale teraz prawd jest bardzo wiele, to jak rozpoznać tą prawdę. No właśnie, jedyna prawda jaką mamy to jest prawda właśnie z czucia. Więc my mamy sposoby, pewne warsztaty i różnego rodzaju opracowania i pewnego rodzaju ćwiczenia, techniki, po to, aby powracać i na nowo odkodowywać swoje życie. Być może niektórzy mogą stwierdzić no ale jak mamy się zmienić, przecież ono jest, ja wcale nie chce go zmieniać. Tobie się wydaje, że ty nie chcesz go zmieniać, bo ty nie znasz innego życia po prostu, nie znamy po prostu innego życia albo nie możemy się przyznać do pewnych rzeczy, ale to nie znaczy, że go nie mamy, my go mamy.

My to życie mamy w sercach, pamiętamy jako dzieci, jacy byliśmy , jak można czuć, w jaki sposób można być odważnym i w jaki sposób pewne rzeczy już przeżyliśmy, a teraz nie możemy tego zrobić, dlatego bo np. 5G działa, które obniża świadomość, czyli pewne rzeczy , pewne agregory po prostu zwyczajnie trzeba tutaj zatrzymać, zatrzymać po to, aby przestały nas truć, otumaniać i powodować tego wszystkiego, te wszystkie różnego rodzaju nasze choroby. Więc terapia, którą zaproponować możemy to nie jest terapia, nazwę to fakultatywna, to jest terapia obligatoryjna, bo jeżeli ktoś chce faktycznie mieć świadomość, że żyje to teraz tylko tak jak wspomniałem, 5% mamy świadomych, możemy podejmować świadome decyzje, jeżeli chodzi o standardowe wyniki. Jeżeli chcemy to zwiększyć , czyli w tym momencie zwiększamy możliwość bycia bardziej człowiekiem. Jeżeli tego nie chcemy albo w jakikolwiek sposób coś nas tutaj, coś ciebie konkretnie tutaj poruszyło, w taki sposób jakbyś chciał, jakiś opór się pojawił, to to jest pewny program, który działa, że ten opór się pojawia, bo przecież właśnie jest mowa o tym, żeby wracać do życia, do twojego życia, żebyś miał coraz więcej wolnej woli, żebyś miał coraz więcej tego uśmiechu, radości na twarzy.

To jest to, żebyś nie był od nikogo zależny , nie była od nikogo zależna, żeby rodzina była pełna, szczęśliwa, radosna, żeby przestały istnieć jakiekolwiek poczucia, żal, smutek, lęk i wszystkie inne rzeczy, żeby ktoś przestał nami tutaj sterować, analizować nas bez przerwy i mówić nam co mamy robić, podczas gdy nasze serce mówi coś innego. I właśnie to jest to, jeżeli się to pojawiło, to jest właśnie efekt też kolejnych kontr programów, które działają po to, żeby systemu bronić. Ale ten system fałszywego patriarchatu i fałszywego matriarchatu, my możemy porzucić, bo teraz możemy zbudować nowy kraj, nowy naród, mamy do tego pełne prawo, pełne zwierzchnictwo. My wiemy jak to zrobić, bo każdy ma jakiś pomysł, mamy pozbierane rady życia w wiecach , bez władzy, bez tego żeby pieniądz stawał się jakąkolwiek formą przetargu, żeby można było znowu handlować miłością, żeby znowu można było handlować tym, co się nazywa narodowością, polskością, rodziną. Przestańmy , przecież to można zmienić od razu, już teraz, to wystarczy tylko jedna decyzja, a później to jest już jedna droga, później to już jest droga, w której widzimy to światło, a wszystko co dookoła, albo w prawo, albo w lewo to już jest ciemniej, ciemniejsze, bo to światło jest tym co każdy z nas zobaczy troszeczkę inaczej, każdy z nas jest wyjątkowy.

Chciano nas standaryzować, chciano wywołać ten efekt czarnego i białego. Pozbądźmy się tego czarnego, białego, pójdźmy w kierunku tęczy, po prostu tęczy, która ma wiele barw, wiele pięknych, cudownych kolorów, którą kiedyś jak na nią patrzeliśmy była dla nas nie tylko piękna, ale była czuciem, wiedzą, byliśmy w stanie po prostu dosłownie połączyć się z nią, tak mogą nasze dzieci wzrastać w nowych szkołach, strukturach, zamieńmy ten system na rodzinę, po prostu zróbmy to, miłość jest naprawdę taka prosta. To nic nie trzeba robić, po prostu to wystarczy z powrotem złączyć tą naszą rodzinę narodową, razem i po prostu bez granic, bez różnego rodzaju różnic między nami, z taką intencją, intencją tego, aby wszyscy ci, którzy jeszcze w tym systemie tkwią niestety, nawet ci, którzy po prostu mu teraz służą w jakiś sposób, to żeby oni wrócili też do nas, przecież oni też są naszą rodziną, mają dzieci i ich dzieci są tak samo naszymi rodzinami, więc idźmy tym ruchem. Polska ponad podziałami, naród, narody ponad granicami, idźmy tym ruchem, że jest Bóg ponad religiami, po co to utrudniać, jest Matka Ziemia, jest Bóg, który nas wspiera i jesteśmy całością, a każdy może przecież w dowolny sposób nosić swój krzyż, być po prostu jakąś świadomością. Natomiast nas jednoczy coś innego, przede wszystkim jednoczy nas rodzina, rodzina, którą jest naród, narody. To co my możemy odkrywać w sobie to przede wszystkim życie, a życie jest ponad jakimikolwiek systemami, nikt nie ma prawa sterować żadnym życiem, tak samo jeżeli chodzi o miłość, miłość nie podlega, żadnym prawom, przecież no w jaki sposób można miłość osądzić, powiedzcie mi. No jak? No nie można. Bo miłość jest od razu samym sądem, to jest najwyższy sąd. A my mamy jakiś najwyższy sąd gdzie? Zajął tylko budynki i marnotrawi energię i to trzeba jasno powiedzieć, że to jest prawda, bo jakby był tym sądem to by już coś zrobił w tej kwestii.

Co się dzieje, jakby psycholodzy i terapeuci nie byli sterowani umysłem już by dawno wiedzieli, że nami sterują, ale niestety nikt nie miał takiej szansy, nawet ci politycy, powiem szczerze nie mieli takiej możliwości, żeby wiedzieć, że zostali tak naprawdę włączeni w coś o czym nie mają zielonego pojęcia, nawet nie wiedzą, że żyją. Jakby wiedzieli, że żyją to by nigdy w życiu nie pozwolili na akt ludobójstwa, nigdy w życiu na te rzeczy, które spotykają nas, tutaj trzeba mieć wrażliwość, wrażliwość człowieka, ludźmi jesteśmy, mamy miłość, mamy prawdę, mamy wdzięczność, mamy siebie nawzajem, w tej jedności i mamy tożsamość, z której pochodzimy, bo jesteśmy Lachami, Laszkami, nasze dzieci Laszczkami i to, tym możemy się zajmować, również uczelnie mogą nam pomagać w badaniach komplementarnych, programy mamy dla każdego tak naprawdę, tylko chodzi o to, czy ty chcesz wyrwać się z tamtego i po prostu przejść do nowego życia, życia. Bo tamto to nie jest życie, to jest po prostu trup, który sobie leży, jeszcze jak niektórzy chcą pracować albo cokolwiek robić w tym trupie to jedynie, to tak jak kura, jak kura, jeżeli jajko spadnie, jest do po prostu wyrzucenia, nikt tego jajka nie chce, w ogóle zgniłe, zbutwiałe, jest po prostu zepsute, to ona też je zje, po to żeby się nie zmarnowało. To jedyne co patrzę na ten system, to jedyne co widzę, to że to jest po prostu coś z czego możemy , coś naprawdę nie dużo skorzystać, a reszta po prostu może się budować, przede wszystkim w nas, przede wszystkim w nas. Bo to my jesteśmy, to my stanowimy. Lachy My.