Zrzeszenia – dlaczego powstają?

Zrzeszenia Świadomych Ludzi

Stworzenie grup świadomych ludzi pozwoli na to, aby tworzyli oni pewnego rodzaju narzędzia dla tych ludzi, którzy nie mają żadnego wsparcia. W ten sposób ludzie żywi będą mogli rozwiązywać wspólnie pewne problemy dotyczące gospodarki.

Programy oferowane przez urząd pracy nie spełniają swojej funkcji i nikt z nich nie korzysta. Dlaczego tak jest? Np. program na zakładanie działalności gospodarczej, którym chwali się urząd pracy, ponieważ mają na to środki, jednak bezrobotny jeśli chce założyć firmę musi po pierwsze przedstawić ciekawy biznesplan, po drugie musi wejść do jakiegoś tzw. systemu i musi przedstawić ten plan w chwili, w której upadają przedsiębiorstwa> Kolejną sprawą jest to, że jeśli człowiek chce skorzystać z tego programu musi zobowiązać się do płacenia podatków tzw. ZUS-u, czyli bezprawnego pobierania podatków i dodatkowo powinien przedstawić dwóch żyrantów, którzy zarabiają minimum 2800 zł, w tym emerytów. Łatwo można ocenić, że są bardzo marne szanse, aby zebrać bezrobotnych, którzy spełnią te wymagania. Podobnie jest w kwestii wzięcia kredytu na mieszkanie, również spotkają nas trudności.

Nie mogliśmy nic z tym zrobić, ponieważ plan korporacji był jasny. Przez wprowadzanie narzędzi, uśpiono ludzi i zaczęto kodować od dzieci, edukację, kinematografię i media, jak i również poczucie bezbronności, zniewolenia, niskie poczucie własnej wartości. Nie jest to wina ludzi, ponieważ rodzili się oni już w tym zepsutym systemie. Brak dostępu do wiedzy o prawdziwiej tożsamości, zatracał rodziny, a ich dzieci podążały drogą fałszu i obłudy, jak i układów, które uważane były za coś normalnego. Doprowadziło nas to do rozbijania rodzin, związków, emigracji, zastąpienia rolników supermarketami, co oddzieliło ludzkość od zdrowej żywności.

A więc w jaki sposób można temu zaradzić? Jedną z opcji jest stworzenie grup świadomych ludzi i programów, którzy wspólnie będą tworzyć rozwiązania problemów i realizować projekty, które usprawnią gospodarkę. Ludzie powinni organizować się po to, aby móc normalnie funkcjonować, wzbudzić ruch pomiędzy ludzki. Zajęcie się tymi ważnymi obszarami pozwoli odbudować rodzinę, naród który jest rodziną rodzin. Są to pomysły dla ludzi, którzy chcą wracać. Chcą żyć w normalnym kraju, kierować się prawem naturalnym, stanowić siebie jako człowiek żywy, korzystać z praw konstytucyjnych, tych praw dla ludzi żywych.

 

Zrzeszenia świadomych ludzi:

– Świadomi urzędnicy

-Świadomi policjanci

-Świadomi nauczyciele

-Świadomi rolnicy

-Świadomi przedsiębiorcy

-Świadomi lekarze

-Świadoma waluta

-Świadomi architekci